Nasze zestawy głośnikowe wykonujemy ręcznie i testujemy w studio nagrań. Naszym celem jest wierne odwzorowanie brzmień i niuansów.

My dbamy o dźwięk, a Ty wybierasz design. Głośniki wykonywane są na indywidualne zamówienie, co daje Ci możliwość dostosowania ich wyglądu do własnych upodobań. Do wyboru pozostawiamy rodzaj najwyższej jakości wykończeń: lakieru lub naturalnego forniru, jakim zostaną wykończone Twoje nowe kolumny.

Jak wybrać głośniki? Sprawdź naszą ofertę!

RAT RAW

Głośniki dla tych, którzy idą pod prąd

RAT RAW to głośniki z pogranicza sztuki użytkowej i koncepcyjnej. Tym modelem postanowiliśmy udowodnić, że potrafimy wejść na jeszcze wyższy poziom wydobywania doskonałego dźwięku.

RAT Callisto

Zestawy głośnikowe dla świadomych melomanów

To nasz flagowy model głośników. Ręcznie robiona zwrotnica jest owocem wielu eksperymentów i nabieranych z biegiem czasu doświadczeń.

RAT Voyager

Głośniki dla oczekujących studyjnej jakości dźwięku.

Voyager to kolumny głośnikowe, które najlepiej oddają filozofię naszej marki. Chcieliśmy stworzyć głośniki, które nie koloryzują i nie upiększają brzmienia, lecz rzetelnie oddają pracę muzyków i producentów w studiu.

W naszym studio nagrań wierzymy w wolność ekspresji i kreacji.

Jak żyć gdy najważniejszy jest dźwięk? Stworzyć coś, co zadowoli Cię w 100%.

Zamów zestaw głośnikowy już teraz

Czas oczekiwania to około miesiąc

PROJEKTOWANIE ZESTAWÓW GŁOŚNIKOWYCH

A może porzebujesz głośnikó tylko dla siebie, jedynych w swoim rodzaju? Możemy też wykonać w pełni indywidualny projekt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Nie zawiedziesz się.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Nasze głośniki projektujemy i testujemy w studiu nagrań. Zależy nam na tym, byś mógł usłyszeć każdy szczegół muzyki, którą tworzą artyści. Wykorzystujemy doświadczenia zdobyte przy nagrywaniu,

WYBÓR WYKOŃCZENIA

 Dzięki doświadczeniu nabytemu w pracy z artystami wiemy jak ważna jest wolność ekspresji, dlatego dajemy Ci wybór wśród najwyższej jakości fornirów z drewna naturalnego lub dowolnego koloru lakieru wysokiej jakości.

AKUSTYKA POMIESZENIA

Potrzebujesz pomocy z adaptacją swojego pomieszczenia odsłuchowego? Chętnie przyjedziemy i wykonamy dla Ciebie pomiary, a nawet pomożemy zaadaptować akustycznie Twoje pomieszczenie i wykonamy dla Ciebie dedykowane panele akustyczne.

GWARANCJA

Dostajesz od nas gwarancję przez dwa lata od zakupu. Gwarancja najlepszego dźwięku jest za to dożywotnia.

Kim jesteśmy?

Poznaj naszą drużynę
Adam Mazurkiewicz

Adam Mazurkiewicz

Główny projektant kolumn, realizator dzwięku
Dzięki jego wieloletniemu doświadczeniu w roli realizatora i producenta muzycznego powstało serce i dusza naszych głośników - zwrotnica
Łukasz 'Boogie' Rok

Łukasz 'Boogie' Rok

Główny wykonawca
Do bólu pedantyczny, każdą kolumnę wykonuje tak, jakby miała stanąć w jego własnym domu. Uwielbia kształt gitar Gibsona i minimalistyczny design skandynawski.
Kornel Wawrzyniak

Kornel Wawrzyniak

PR
Magik fejsa i internetów.
Katarzyna

Katarzyna

Administracja
Organizuje, zarządza, fotografuje nasze zestawy głośnikowe i dba o stronę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jak wybrać głośniki? Dla tych, którzy zadają sobie takie pytanie przygotowaliśmy kilka przydatnych informacji. Możesz też do nas po prostu zadzwonić, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.