Polskie głośniki, precyzyjnie zaprojektowana zwrotnica. Posłuchaj na nich swoich ulubionych płyt! Teraz w wersji TC

RAT Callisto w wersji TC

Na wystawie Audio Video Show 2018 w Warszawie zaprezentowaliśmy państwu nasze flagowe kolumny RAT Callisto w wersji TC. Wyrównanie czasowe zapewnia wysunięcie głośnika średnio-niskotonowego na pierścieniu wyprodukowanym w technologi druku 3D. (TC - time coherence) umożliwia prostszą konstrukcję zwrotnicy i daje bardzo dobrą odpowiedz w fazie. W efekcie nasza konstrukcja potrafi idealnie oddać transjenty instrumentów perkusyjnych oraz przestrzeń zawartą w nagraniu. 

RAT Callisto

To nasz flagowy model głośników. Ręcznie robiona zwrotnica jest owocem wielu eksperymentów i nabieranych z biegiem czasu doświadczeń. Bezcenna okazała się także praca studyjna z muzykami przewijającymi się przez nasze studio. To dzięki nim wiemy jak kreowane jest brzmienie u źródła.

RAT CALLISTO szczegół - głośnik nistotonowy

Wygląd

RAT Callisto wyróżniają się surowym, minimalistycznym designem i niepowtarzalnym, jednolitym frontem wymodelowanym na kształt litery C. Przyzwyczajeni do pracy z artystami wiemy jak ważna jest wolność ekspresji, dlatego do wyboru pozostawiamy Ci rodzaj najwyższej jakości naturalnego forniru, jakim zostanie wykończony Twój zestaw.

RAT Callisto - szczegół

Specyfikacja

Głośnik wysokotonowy: 25mm z opatentowaną technologią membrany pierścieniowej
Głośnik średnio-niskotonowy: 6,5 cala z membraną z włókna węglowego
Pasmo przenoszenia: 40-20 000 Hz (-3dB)
Impedancja: 8 Ohm
Moc RMS: 140 W
W ręcznie wykonanej zwrotnicy użyto kondensatorów bipolarnych foliowych
Pojemność obudowy: 16 litrów
Bass reflex szczelinowy umieszczony z tyłu
Strojenie obudowy: 40 Hz

RAT Callisto - widok ogółny

Brzmienie

Na początku budowaliśmy te zestawy głośnikowe dla siebie. Wybraliśmy najlepsze, naszym zdaniem, głośniki i zbudowaliśmy zwrotnicę. Każde z nas słucha innej muzyki, więc musieliśmy zbudować głośniki, które bezkompromisowo poradzą sobie z bardzo różnorodnymi playlistami. Tak, to właśnie na RAT Callisto słuchamy muzyki w domu. Gdy dopieściliśmy każdy szczegół - pokazaliśmy zestawy znajomym, którzy zmusili nas, żebyśmy zbudowali dla nich takie same. Teraz oddajemy je do Twojej dyspozycji. Posłuchaj na nich swoich ulubionych płyt. Nie zawiedziesz się.

RAT Callisto - szczegół