RAT CLUB

Seria Club przeznaczona jest dla tych lokali, w których stawia się na najwyższą jakość dźwięku, a potrzeby estetyczne wychodzą poza standardowe postrzeganie kolumny jako kawałka drewna i wątpliwej jakości głośnika.

głośniki klubowe

Jakość to również trwałość

dlatego do budowy kolumn stosujemy materiały najwyższej jakości. Głośniki z wodoodpornymi membranami zniosą trudy codziennej, wielogodzinnej pracy zaś woskowany fornir z prawdziwego drewna starzeje się jak wino - z czasem staje się jeszcze piękniejszy.

głośniki klubowe

Specyfikacja serii Club:

Głośnik wysokotonowy: 25mm z opatentowaną technologią membrany pierścieniowej
Głośnik średnio-niskotonowy: 5 cali z wodoodporną membraną
Pasmo przenoszenia: 40-20 000 Hz (-3dB)
Impedancja: 8 Ohm
Moc RMS: 70 W
W ręcznie wykonanej zwrotnicy użyto kondensatorów bipolarnych foliowych.
Pojemność obudowy: 10 litrów
Bass reflex szczelinowy umieszczony z przodu
Strojenie obudowy: 45 Hz

 

Zamów kolumny

głośniki klubowe

Pierwsze wrażenie to nie tylko dźwięk

Wygląd jest równie ważny co brzmienie - kolumny mają stanowić stylistyczne dopełnienie wnętrza. RAT Club wyróżnia się oryginalnym, surowym designem nawiązującym do stylistyki skandynawskiego minimalizmu. Przyzwyczajeni do pracy z artystami wiemy jak ważna jest wolność ekspresji, dlatego do wyboru pozostawiamy rodzaj najwyższej jakości naturalnego forniru, jakim zostaną wykończone kolumny.

głośniki klubowe

Nasza recepta na zdarte gardło

Najczęstszym problemem systemów głośnikowych w klubach i restauracjach jest zbyt głośno odtwarzana muzyka, przy której nie można porozmawiać bez podnoszenia głosu.

Płaska charakterystyka systemów nagłośnieniowych skłania obsługę do podkręcania w lokalu głośności aby usłyszeć więcej szczegółów. Poradziliśmy sobie z tym problemem już na etapie projektu zwrotnicy. Nasze kolumny grają bardzo szczegółowym środkiem dostarczając odpowiedniej głębi. RAT Club grają tak, aby dźwięk nie nakładał się na pasmo ludzkiego głosu, a Twoi klienci mogli swobodnie rozmawiać przy dobrej muzyce przez cały wieczór.

głośniki klubowe