RAT CLUB

Seria Club przeznaczona jest dla tych lokali, w których stawia się na najwyższą jakość dźwięku, a potrzeby estetyczne wychodzą poza standardowe postrzeganie kolumny jako kawałka drewna i wątpliwej jakości głośnika.

Jakość to również trwałość

dlatego do budowy kolumn stosujemy materiały najwyższej jakości. Głośniki z wodoodpornymi membranami zniosą trudy codziennej, wielogodzinnej pracy zaś woskowany fornir z prawdziwego drewna starzeje się jak wino - z czasem staje się jeszcze piękniejszy.

Specyfikacja serii Club:

Głośnik wysokotonowy: 25mm z opatentowaną technologią membrany pierścieniowej
Głośnik średnio-niskotonowy: 5 cali z wodoodporną membraną
Pasmo przenoszenia: 40-20 000 Hz (-3dB)
Impedancja: 8 Ohm
Moc RMS: 70 W
W ręcznie wykonanej zwrotnicy użyto kondensatorów bipolarnych foliowych.
Pojemność obudowy: 10 litrów
Bass reflex szczelinowy umieszczony z przodu
Strojenie obudowy: 45 Hz

 

Zamów kolumny

Pierwsze wrażenie to nie tylko dźwięk

Wygląd jest równie ważny co brzmienie - kolumny mają stanowić stylistyczne dopełnienie wnętrza. RAT Club wyróżnia się oryginalnym, surowym designem nawiązującym do stylistyki skandynawskiego minimalizmu. Przyzwyczajeni do pracy z artystami wiemy jak ważna jest wolność ekspresji, dlatego do wyboru pozostawiamy rodzaj najwyższej jakości naturalnego forniru, jakim zostaną wykończone kolumny.

Nasza recepta na zdarte gardło

Najczęstszym problemem systemów głośnikowych w klubach i restauracjach jest zbyt głośno odtwarzana muzyka, przy której nie można porozmawiać bez podnoszenia głosu.

Płaska charakterystyka systemów nagłośnieniowych skłania obsługę do podkręcania w lokalu głośności aby usłyszeć więcej szczegółów. Poradziliśmy sobie z tym problemem już na etapie projektu zwrotnicy. Nasze kolumny grają bardzo szczegółowym środkiem dostarczając odpowiedniej głębi. RAT Club grają tak, aby dźwięk nie nakładał się na pasmo ludzkiego głosu, a Twoi klienci mogli swobodnie rozmawiać przy dobrej muzyce przez cały wieczór.