Obudowa z płyty OSB - odzwierciedli Twoje potrzeby.

RAT RAW to zestaw głośnikowy z pogranicza sztuki użytkowej i koncepcyjnej. Tym modelem postanowiliśmy udowodnić, że potrafimy wejść na jeszcze wyższy poziom wydobywania doskonałego dźwięku w każdych warunkach. Na przekór wszystkim trendom zbudowaliśmy głośniki zamknięte w obudowie z płyty OSB. Szalone? Być może, ale posłuchajcie jak one grają!

RAT RAW

Wygląd

RAT RAW to fantastyczne brzmienie zamknięte w oryginalnej obudowie. W przeciwieństwie do innych naszych serii tutaj nie ma możliwości wyboru wykończenia. Przez zastosowanie płyty OSB końcowa forma zawsze pozostaje zagadką, tak dla nas jak i dla Ciebie. Ich surowy wygląd mogą podkreślić fronty z prawdziwego drewna.

płyta OSB

Czy OSB jest trwałe czy wciskacie mi kit?

To jedno z pytań jakie sobie w tym momencie zadajesz. Tak, OSB jest trwałe i wygląda niebanalnie. Nie wierzysz? Popatrz na zdjęcie po lewej tego tekstu - to nasza studyjna podłoga przez którą przejechały już setki kilogramów muzycznego sprzętu, a jedyne co z nią robimy to od czasu do czasu zamiatamy.

RAT RAW

Brzmienie

W kolumnach RAT RAW zastosowaliśmy wysokiej jakości głośnik niskotonowy z włókna węglowego oraz, nasz ulubiony, wysokotonowy głośnik z technologią membrany pierścieniowej, zapewniającą wyrównaną charakterystykę właściwą konstrukcjom z najwyższej półki. Wszystko to napędza ręcznie wykonana zwrotnica zaprojektowana przez naszego realizatora dźwięku. Wszystkie pomiary przeprowadziliśmy w naszym studio nagrań, aby upewnić się, że zapewniamy Ci doskonały dźwięk.

RAT RAW - szczegół

Specyfikacja

Głośnik wysokotonowy: 25mm z opatentowaną technologią membrany pierścieniowej
Głośnik średnio-niskotonowy: 6,5 cala z membraną z włókna węglowego
Pasmo przenoszenia: 40-20 000 Hz (-3dB)
Impedancja: 8 Ohm
Moc RMS: 140 W
W ręcznie wykonanej zwrotnicy użyto kondensatorów bipolarnych foliowych
Pojemność obudowy: 16 litrów
Bass reflex szczelinowy umieszczony z tyłu
Strojenie obudowy: 40 Hz