Wiernie odwzorowują brzmienie i niuanse nagranej muzyki.

RAT Voyager

Voyager to kolumny głośnikowe, które najlepiej oddają filozofię naszej marki. Chcieliśmy stworzyć głośniki, które nie koloryzują i nie upiększają brzmienia, lecz rzetelnie oddają pracę muzyków i producentów w studiu. Charakterystycznym dla tego modelu jest doskonałe odwzorowanie przestrzeni nagrań. Dźwięk zdaje się wypełniać całe pomieszczenie, tworząc pełną muzyczną przestrzeń. Pomimo, że Voyager jest przede wszystkim modelem przeznaczonym dla zestawów stereo, to równie dobrze sprawdza się jako element kina domowego lub jako zestaw głośników do gier. Wszystko to za sprawą niesamowitej głębi i przestrzeni jaką oferuje seria Voyager.

zestaw głośnikowy - widok ogólny

Wygląd

Proponujemy customowe wykonanie wedle preferencji klienta. Dowolny kolor i wykończenie lakieru lub wybrany naturalny fornir. Dostępna jest też wersja podstawowa w firmowanym przez RATstudios garniturze barw.

szczegół produktu

Specyfikacja

Głośnik wysoko tonowy z ultra sztywną kopułką aluminiową i cewką o średnicy 24.5mm
Głośnik 5 calowy nisko-średnio tonowy z lekką membraną aluminiową
Pasmo przenoszenia: 47 Hz - 20 kHz ( - + 3 dB)

Impedancja: 6 om (minimum - 3.3 om at 3.2 kHz)
Czułość: około 81 dB 2.83 V / 1 m
Obudowa: 11 litrów typu BR otwór z tyłu.
Moc RMS: 50 W
zestaw głośnikowy - kolumna lewa

Brzmienie

Zwrotnica napędzająca głośniki została zaprojektowana i jest ręcznie wykonywana przez naszego inżyniera dźwięku z najwyższej jakości komponentów. Wszystko to w oparciu o doświadczenie w pracy studyjnej.

Tył głośnika