W naszym studio najważniejszy jest dźwięk, dlatego postanowiliśmy włączyć do oferty ręcznie wykonywane kolumny głośnikowe, zaprojektowane przez naszego realizatora dźwięku. Każda kolumna jest testowana w naszym studio, by upewnić się, że słuchanie na nich muzyki będzie spełniało wymagania najbardziej wrażliwego ucha. Szczególnie polecamy odsłuchiwanie na nich płyt nagranych w RATstudios.

Jak żyć, kiedy najważniejszy jest dźwięk?

Stworzyć coś, co zadowoli Cię w 100%. Postanowiliśmy włączyć do oferty ręcznie wykonywane kolumny głośnikowe, zaprojektowane przez naszego realizatora dźwięku. Każda kolumna jest testowana w naszym studio, by upewnić się, że słuchanie na nich muzyki będzie spełniało wymagania najbardziej wrażliwego ucha.

testy podczas projektowania zestawów

Wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie dbałością o najdrobniejszy szczegół.

 

Eksperymentalna zwrotnica
Adam pokazuje zwrotnicę

Jakość to również trwałość

dlatego do budowy kolumn stosujemy materiały najwyższej jakości. Głośniki z wodoodpornymi membranami zniosą trudy codziennej, wielogodzinnej pracy zaś woskowany fornir z prawdziwego drewna starzeje się jak wino - z czasem staje się jeszcze piękniejszy.

Kolumny wykonywane są na zamówienie, co daje możliwość dostosowania ich wyglądu do własnych upodobań. Do wyboru oddajemy kolor forniru, jakim zostaną wykończone.

składanie zestawów