Przestrzeń

Powierzchnia naszego studia nagrań to prawie 60 m². Studio zostało wybudowane od podstaw w hali RATstudios ze szczególną troską o adaptację akustyczną.

studio_puste_nabloga

 

Live room

 

Zaprojektowane akustycznie pod kątem nagrań zestawu perkusyjnego. Krótki lecz żywy i otwarty charakter pogłosu dodaje instrumentom perkusyjnym definicji i umiejscawia je w przestrzeni nagrania. Oczywiście jego ilość można kontrolować rozstawieniem ruchomych paneli akustycznych, więc możemy nagrać także bardzo suche bębny.

Pomieszczenie używane jest również do nagrań na setkę całych zespołów. Pożądaną separację miedzy śladami uzyskujemy dzięki odpowiedniemu ustawieniu mobilnych paneli akustycznych.

 Reżyserka

 

Sercem każdego studia nagrań jest reżyserka. Nasza została bardzo dokładnie pomierzona i zaadoptowana akustycznie. Minimalny czas pogłosu (RT30 poniżej 200msec) i niemalże zerowa ilość pierwszych odbić (wszystkie poniżej -20 dB od sygnału bezpośredniego) w miejscu odsłuchowym, przekłada się na świetną translacje miksu.

Monitory średniego pola EVE Audio SC208 zabudowane w ścianach, odtwarzają pełne pasmo z idealną szczegółowością i stereofonią.

Konwerter SSL Alpha-Link MADI AX zapewnia jakość konwersji AD/DA na profesjonalnym poziomie, niedostępnym dla sprzętu ze średniej półki cenowej. Udostępnia on 24 wejścia i 24 wyjścia analogowego (plus 24 kanały ADAT).

Konsoleta Mackie SR40.8.4 daje możliwość bezlatencyjnego stworzenia do 4 niezależnych, stereofonicznych miksów monitorowych dla muzyków w studiu. Ma też bardzo wysokiej jakości preampy zbudowane na elementach dyskretnych świetnie nadające się do nagrań na setkę.

Izoroom


Oddzielne pomieszczenie służące do separacji wzmacniaczy, sekcji dętej czy wokalisty od reszty zespołu. Charakteryzuje się bardzo krótkim pogłosem i wysokim rozproszeniem odbić. Do adaptacji zostały wykorzystane ustroje akustyczne QRD 2D. Pomieszczenie ma połączenie wizualne z live room’em i reżyserką.

Cennik

Cena wynajmu studia (z realizatorem dźwięku):

od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18: 50 zł/h
dni powszednie po godzinie 18 / soboty / niedziele / dni świąteczne: 60 zł/h
nagrania poza studiem: 100 zł/h

Przy 8 godzinach 1 godzina gratis.

Minimalny czas wynajmu studia to 4 godziny. Cena wynajmu studia powyżej 5 dni jest ustalana indywidualnie.

UA-55767032-1